Anduena sot feston ditëlindjen, ja sa vjet i mbush

  • A.P /
  • 22 tetor 2021 - 16:06
Anduena sot feston ditëlindjen, ja sa vjet i mbush

Për këngëtaren e njohur nga Ferizaj, Anduena Tahiri, sot është ditë feste, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këngëtarja sot feston ditëlindjen dhe mbush plot 35 pranvera.

Me këtë rast nuk kanë munguar edhe urimet e familjarëve dhe miqve të saj, që ia kanë zbukuruar këtë ditë.

Image

(Kosova Sot Online)