Shkëmbeu puthje intime në ekran/ Ja ku e kemi parë më herët modelen në klipin e Noizyt dhe Mozzik

  • G.G /
  • 23 tetor 2021 - 10:56
Shkëmbeu puthje intime në ekran/ Ja ku e kemi parë më herët modelen në klipin e Noizyt dhe Mozzik

Mozzik dhe Noizy sapo kanë publikuar projektin e tyre më të ri, i cili është edhe bashkëpunimi i parë mes tyre.

“Bonjour Madame”, mban titullin kënga e cila erdhi e realizuar edhe me videoklip.

Kënga u pëlqye shumë nga publiku që në orët e para të publikimit dhe krahas dyshes padyshim mori vëmendje edhe protagonistja bukuroshe.

Por modelen, e cila quhet Suela Karaj nuk është hera e parë që e shohim, pasi ajo ishte pjesëmarrëse në programin e dashurisë ‘’Love Story’’.

Sara kishte realizuar takime me Saimirin me të cilin kishte shkëmbyer momente intime dhe puthje në buzë.

(Kosova Sot Online)