“Nuk kom punë me ty, e ki bllok më lërë rahat”, Fifi i flet ashpër Granitit pasi i tha se e sheh si motër

  • G.G /
  • 23 tetor 2021 - 11:17
“Nuk kom punë me ty, e ki bllok më lërë rahat”, Fifi i flet ashpër Granitit pasi i tha se e sheh si motër

‘Romanca’ e Granitit dhe Fifit duket se ka marrë fund.

Graniti ishte ai i cili tha se është zgjatur pak si shumë mardhënia e tij me Fifin.

Edhe pse, ajo ka pritur më shumë prej tij se ai ka ndjenja për këngëtaren.

Kujtojmë se, Graniti ka shprehur dëshirën edhe ta puth Fifin dhe deklarata e fundit e tij ishte befasuese.

https://www.youtube.com/watch?v=0QGda4PGQUo&feature=emb_err_woyt

(Kosova Sot Online)