Plot stil e në top-formë, Majlinda iu lë pa fjalë me pamjen sot

  • G.G /
  • 23 October 2021 - 14:51
Plot stil e në top-formë, Majlinda iu lë pa fjalë me pamjen sot

Majlinda Zeka tani është një personazh shumë i përfolur në media rozë.

U bë e njohur që nga lidhja me reperin Majk dhe tani famën e madhe po e arrinë vetë me paraqitjet e saj, shkruan Kosova Sot Online.

Nga lidhja e shkurtër me Majkun ajo ka një djalë e që tani rritet vetëm me nënën.

Edhe pse është nënë shumë e përkushtuar, Majlinda nuk mungon me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka publikuar disa foto nga Tirana ku shihet e veshur plot stil dhe në top-formë.

(Kosova Sot Online)