'Djali i mahalles' nga Shyhrete Behluli dhe Engjëllushe Salihu

  • A.P /
  • 24 tetor 2021 - 10:40
'Djali i mahalles' nga Shyhrete Behluli dhe Engjëllushe Salihu

Shyhrete Behluli së bashku me vajzën e saj Engjëllushe Salihu kanë publikuar një këngë me titullin 'Djali i mahalles'.


Këngës i kanë bërë edhe një videoklip në të cilën të dyjat janë veshur me veshje të Rugovës.


(Kosova Sot Online)