Dua si teze nuk është fare e zakontë

  • G.G /
  • 25 tetor 2021 - 10:50
Dua si teze nuk është fare e zakontë

Si është Dua Lipa si teze? Na e tregoi vetë me një album fotosh, publikuar në ‘Instagram’. Ajo ka treguar se ka pasur një vizitor shumë special, vajzën e kushërirës së saj dhe për të e quan veten teze. “Unë nuk jam një teze e zakonshme, jam teze cool. Kushërira ime e bukur më dha shoqen e ngushtë të vogël dhe nuk po ngopem me të. Ajo është princesha ime e vogël përjetë”, shkroi Dua.

Në foto ajo shfaqet me të voglën në krah teksa luan dhe mund të themi me bindje se e vogla sapo u bë VIP në Instagramin e tezes.

(Kosova Sot Online)