Rina Balaj ndryshon sërish pamjen, paraqitet tërheqëse si bionde

  • E.K /
  • 26 October 2021 - 08:44
Rina Balaj ndryshon sërish pamjen, paraqitet tërheqëse si bionde

Këngëtarja e njohur dukej në formë të mirë dhe mjaft tërheqëse në disa imazhe në të cilat shihet me flokë bionde dhe të gjata, ndërsa është e veshur me ngjyra bardhë dhe zi.

“Duke bërë kontakt me sy me ty 27.10”, ka shkruar Rina në mbishkrimin e fotove në të cilat pranoi komente të shumta.

Ndërkohë, këngëtarja prej ditësh ka paralajmëruar këngën e re “Aver” që pritet të lansohet javën e ardhshme.

Kujtojmë që projekti i saj i fundit është “Addiction” që ka arritur të grumbullojë mbi 3.5 milionë klikime në YouTube deri tani.

(Kosova Sot Online)