Fifi e prek Granitin “aty ku nuk duhet”, ai i kthehet ‘ashpër’

  • G.G /
  • 26 tetor 2021 - 12:20
Fifi e prek Granitin “aty ku nuk duhet”, ai i kthehet ‘ashpër’

Fifi dhe Graniti janë banorët më të komentuar në mediet rozë.

Qysh nga fillimi kur të dy u bën pjesë e “Big Brother Vip”, Fifi ka shprehur haptas pëlqimin për të.

Së fundi, është bërë virale një video ku shihet Fifi duke e ngacmuar Granitin me këmbë.

“Mos prek ku s’duhet”, ishte përgjigja e tij.

(Kosova Sot Online)