Sheila Haxhiraj e meriton të jetë edhe më tutje në 'Big Brother Albania Vip'

  • A.P /
  • 27 tetor 2021 - 23:19
Sheila Haxhiraj e meriton të jetë edhe më tutje në 'Big Brother Albania Vip'

Këngëtarja e njohur Sheila Haxhiraj, është pjesmarrëse në 'Big Brother Albania Vip', shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Këtë javë ajo është një nga tre banoret e nominuara bashkë me Beniadën dhe Semin, andaj të gjithë ata që e pëlqejnë karakterin e Sheilës, duhet ta mbështesin më shumë se kurrë.


Kush dëshironi që të largohet nga shtëpia më e famshme në Shqipëri?


Votoni duke dërguar me mesazh emrin e konkurentit në numrin 56666 nëse ndodhesh në Shqipëri ose në numrin 55099 nëse ndodhesh në Kosovë.

Image

(Kosova Sot Online)