Luana nuk ka pirë asnjëherë duhan dhe arsyeja lidhet me mamanë e saj

  • G.G /
  • 30 October 2021 - 14:18
Luana nuk ka pirë asnjëherë duhan dhe arsyeja lidhet me mamanë e saj

Me një video në llogarinë e saj, teksa kalon kohën e lirë me familjen, Luana ka treguar se nuk ka konsumuar asnjëherë duhan sepse nuk e ka lënë mami.

Ajo mban një puro në dorë e sakaq pranë saj shfaqet mamaja, Maria.

“Asnjëherë s’kemi pirë cigare se s’na ka lënë mami”, ka shkruar ajo.

Gjatë kësaj kohe Luana ka ndarë momente të ndryshme me motrat e saj dhe ka lajmëruar se shumë shpejt do të vijë me një projekt të madh.

(Kosova Sot Online)