Labinot Tahiri publikon këngën e re “Fotografi”

  • 30 October 2021 - 17:48
Labinot Tahiri publikon këngën e re “Fotografi”

Labinot Tahiri, është një prej këngëtarëve më të njohur dhe shumë i dashur nga publiku shqiptar,  shkruan "Kosova Sot Online".

Ish deputeti dhe këngëtari i njohur është mjaft aktiv me projekte muzikore.

Tahiri, është mjaft aktiv me iniciativa humanitare, mirëpo edhe me këngë dhe videoklipe është shumë aktiv në skenën muzikore.

Ai sapo ka publikuar këngën e tij më të re të quajtur “Fotografia”.

(Kosova Sot Online)