Loredana shtatzënë për herë të dytë? Këngëtarja poston videon me barkun e rrumbullakosur

  • G.G /
  • 01 November 2021 - 14:03
Loredana shtatzënë për herë të dytë? Këngëtarja poston videon me barkun e rrumbullakosur

Në media rozë shpeshherë është përfolur për një shtatzëni të mundshme të këngëtares, Loredana Zefi, pasi vetë ajo ‘ngacmonte’ ndjekësit me disa fotografi.

Edhe pse i dha fund lidhjes me Mozzik, Loredana shpeshherë nxit thashethemet për një rikthim te mundshëm mes tyre. Së fundmi, ajo ka postuar një video në rrjetin social “TikTok”, ku shfaqet me barkun e fryrë.

Ajo i është drejtuar ndjekësve me pyetjen: “Çfarë mendoni?”, duke ngritur dy duart dhe në njërën anë duke vendosur emojit e ‘ushqimit’ dhe në anën tjetër një ‘grua shtatzënë’. Teksa, ndjekësit përsëri kanë filluar të aludojnë në një shtatzëni të dytë të reperes.

https://www.tiktok.com/@loredanaofficial/video/7024502160683453702

(Kosova Sot Online)