Publikohet fotografia e ish të fejuarës së Granitit, është fytyrë publike

  • G.G /
  • 04 November 2021 - 10:06
Publikohet fotografia e ish të fejuarës së Granitit, është fytyrë publike

Granit Cana ka treguar brenda në Big Brother VIP se ka qenë në një lidhje të komplikuar me një vajzë dhe madje ka shprehur dëshirën tek Fifi për ta takuar atë.

Por, përpara kësaj Arjola ka treguar se njihej me Granitin që jashtë nga një shoqja e saj. Madje ajo ka thënë se nëse tregon tmerret që ajo vajza ka përjetuar nga Graniti do t’i nxjerrë atij fytyrën e vërtetë si njeri. Sigurisht që kjo ishte një deklaratë mjaft intriguese.

Se fundmi burime per Kryefjala.com kanë zbuluar se vajza për të cilën flet Arjola që shprehet së është shoqe e saj, është një aktore nga Kosova. Ajo quhet Adelina dhe është një emër i lakuar në Kosovë në aktrim por në profesion është farmaciste.

Graniti dhe Adelina thuhet se kanë qenë të fejuar prej 1 viti, por shkaqet e qarta të ndarjes së tyre nuk dihen. Ndonëse është thënë se ka qenë një marrëdhënie problematike që ka shkaktuar mjaft stres e probleme.

(Kosova Sot Online)