“Ajo thjesht po argëtohet”, miqtë e Kim Kardashian flasin për marrëdhënien me Pete Davidson

  • G.G /
  • 04 November 2021 - 10:12
“Ajo thjesht po argëtohet”, miqtë e Kim Kardashian flasin për marrëdhënien me Pete Davidson

Kim Kardashian dhe Pete Davidson “po flasin”, por miqtë frikësohen se ajo mund ta “përdor atë për një nxitje të egos”.

Kim, 41 vjeçe, e cila bëri kërkesë për divorc nga bashkëshorti Kanye West në fillim të këtij viti, u pa duke u kapur për dore me Pete, 27 vjeç, gjatë një udhëtimi në fermën e frikshme Knott’s Scary në Kaliforninë Jugore gjatë fundjavës së Halloween.

Imazhet ndezën spekulime se dyshja tani janë një lidhje– pasi u puthën gjatë skeçit të tyre të Aladdin të Disney në SNL muajin e kaluar.

Por burimet kanë mbyllur raportet për ndonjë gjë serioze mes dyshes, duke shtuar se Kim thjesht “po argëtohet” pas martesës së saj me Kanye.

“Kim mendon se Pete është shumë argëtues dhe e bën atë të qeshë sa herë që ata flasin – dhe ata po flasin privatisht. Ata janë shoqëruar. Por askush nuk mendon se është serioze – vetëvlerësimi i Kim mori një goditje të vërtetë kur ajo ishte e martuar me Kanye, kështu që të kesh dikë përreth që mendon qartë se ajo është tërheqëse, e zgjuar dhe e bukur është një nxitje e vërtetë e egos”, kanë thënë burime për The Sun.

“Asaj i pëlqen mënyra se si ai e bën të ndihet dhe ai është krejtësisht e kundërta me Kanye. Ajo po argëtohet”, shtoi më tej burimi.

(Kosova Sot Online)