Kënga e shumëpritur erdhi/ Dafina Zeqiri ka gati videoklipin

  • G.G /
  • 04 nëntor 2021 - 13:42
Kënga e shumëpritur erdhi/ Dafina Zeqiri ka gati videoklipin

Para disa javësh, Dafina Zeqiri lajmëroi se ka nisur punën për videoklipin e ri.

Kënga e cila tashmë është finalizuar me videoklip është bashkëpunimi me Ron “Murder on thë dancefloor”, nga albumi i saj “Dafinë Moj”.

Këngëtarja nëpërmjet një postimi në profilin e sj në “Instagram”, ka publikuar një video ku shihet Duffe dhe modelja e njohur Arta Nitaj.

Artistja ka lajmëruar se videoklipi do të publikohet sonte në orën 18:00, në “YouTube”.

(Kosova Sot Online)