Rina Balaj e tepron në secilën foto kap gjoksin

  • G.G /
  • 05 nëntor 2021 - 16:46
Rina Balaj e tepron në secilën foto kap gjoksin

Rina Balaj e ka zgjedhur ditën e premte për të bërë shumë “harame”.

Këngëtarja nga istogu ka provokuar fansat me disa pozita që mund të llogariten si foto +16.

Rina shihet duke kapur gjoksin, duke provokuar në shtrat dhe vë në pah të pasmet e saj që janë goxha të bollshme në trupin e saj të vogël.

(Kosova Sot Online)