Deputetja kosovare hyn në “Big Brother VIP”

  • G.G /
  • 06 November 2021 - 10:56
Deputetja kosovare hyn në “Big Brother VIP”

Pas një pauze katër vjeçare, reality-show i njohur “Big Brother” u rikthye por tani në një format tjetër me personazhe të njohura ‘VIP’.

Mbrëmë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, hyri edhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi.

Ajo hyri që të takonte mikeshën e saj, aktoren tropojane, Arjola Demirin, e jo si banore.

Kujtojmë, që në natën e parë u prezantuan 14 banorë në shtëpi, e deri më tani janë larguar katër nga ta: Elhaidi, Sheila, Paloma dhe Arditi, teksa Sabiani dhe Arditi ishin ata që kishin “biletat kthyese”. Ndërsa, kanë hyrë edhe pesë banorë të ri: Einxhel, Beatrix, Sara, Igli dhe DJ PM & DJ Dagz (si një banorë)

https://www.youtube.com/watch?v=pJ02HD5T0vQ

(Kosova Sot Online)