Publikohet fotoja e rrallë e Elvana Gjatës kur ishte fëmijë

  • G.G /
  • 08 nëntor 2021 - 12:10
Publikohet fotoja e rrallë e Elvana Gjatës kur ishte fëmijë

Dimë thuajse çdo gjë për aktivitetin e saj profesional dhe jo vetëm, por shumë pak prej nesh e njohin që fëmijë.

Këngët e Elvana Gjatës i dëgjojmë dhe i dimë përmendësh të gjithë.

Andaj besojmë se ka adhurues të saj të cilët do të donin të dinin si është dukur Elvana si fëmijë.

Shikoni sa e bukur ishte dhe e vogel.

(Kosova Sot Online)