Shitje rekord e koleksionit të ri të Kim Kardashian, një milion dollarë në një minutë

  • G.G /
  • 11 nëntor 2021 - 07:58
Shitje rekord e koleksionit të ri të Kim Kardashian, një milion dollarë në një minutë

Kim Kardashian është duke fituar miliona në minutë. Të martën 41-vjeçarja lançoi koleksionin e saj të fundit Skims, një bashkëpunim me markën prestigjioze të modës, Fendi.

Megjithëse ka ende pak stile për t’u blerë, tonelatat të tëra tashmë janë shitur dhe Page Six Style ka mësuar se linja arriti në shtatë shifra në 60 sekondat e para të saj në internet.

Sipas TMZ, bashkëpunimi me Fendi është tashmë në rrugën e duhur për t’u bërë më i suksesshmi në historinë trevjeçare të Skims.

(Kosova Sot Online)