Këto janë fotot super të ‘nxehta’ që Jehona Dreshaj u bë pishman që i postoi

  • G.G /
  • 11 November 2021 - 08:30
Këto janë fotot super të ‘nxehta’ që Jehona Dreshaj u bë pishman që i postoi

Jehona Dreshaj është një emër shumë i lakuar në mediet rozë.

Ajo njihet si motra e këngëtares, Afërdita Dreshaj dhe lidhja e tyre komentohet shpesh në rrjet.

Së fundi, Jehona ka postuar disa imazhe të ‘nxehta’ ku shihet vetëm në të brendshme dhe ka marrë gjithë vëmendjen me linjat trupore.

Jehona u bë pishman për këto imazhe dhe i largoi nga rrjetet sociale.

(Kosova Sot Online)