Kunata ia bën më të ngrohtë dimrin Elita Rudit

  • G.G /
  • 12 November 2021 - 13:41
Kunata ia bën më të ngrohtë dimrin Elita Rudit

Blerina Bokshi e Elita Rudi janë dy nga kunatat më të bukura të estradës.

Njëra bionde, e tjetra zeshkane, dy nuset e Pejës janë të lidhur me muzikën, por edhe me biznesin.

Së fundi, Blerina ka nisur biznesin e saj të ri të shitjes së veshmbathjeve online “Plenty Trendy”.

Një nga klientët e lumtura me produktet e “Plenty Trendy” është edhe Elita, Blerina e ka siguruar për dimër kunatën e saj, dhe duket se lumturia dimërore sapo ka filluar mes dy kunatave.

(Kosova Sot Online)