Morena Taraku provokon para pasqyrës, vë në pah linjat trupore në veshje sportive

  • G.G /
  • 14 November 2021 - 08:45
Morena Taraku provokon para pasqyrës, vë në pah linjat trupore në veshje sportive

Morena Taraku po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, duke ekspozuar fizikun e saj tërheqës.

Modelja dhe këngëtarja e njohur edhe sot ka nis ditën me disa poza joshëse para pasqyrës, e që në fokus kishte linjat e saj trupore.

Morena pozon në një veshje të ngushtë sportive me ngjyrë të letë vjollce, teksa flokët e gjata i la prapa supeve.

Ish-Missi dukej tërheqëse dhe në formë të mirë, teksa linjat e saj morën gjithë vëmendjen.

Kujtojmë që Morena është e përkushtuar në maksimum për format e saj të trupore me ushtrime intensive në palestër dhe aktivitet tjera sportive.

Ish-Missi dukej tërheqëse dhe në formë të mirë, teksa linjat e saj morën gjithë vëmendjen.

Kujtojmë që Morena është e përkushtuar në maksimum për format e saj të trupore me ushtrime intensive në palestër dhe aktivitete të tjera sportive.

(Kosova Sot Online)