Pas mbjelljes së flokëve kaq shumë ka ndryshuar burri i Adelina Tahirit

  • G.G /
  • 14 November 2021 - 08:59
Pas mbjelljes së flokëve kaq shumë ka ndryshuar burri i Adelina Tahirit

Adelina Tahiri është një nga këngëtaret më të pëlqyera në showbizin shqiptar.

Ndonëse nuk është shumë aktive në skenë sic ishte dikur, por ajo vazhdon të jetë mjaft e ndjekur në rrjetet sociale.

Jeta e saj private përherë është në qendër të vëmendjes pasiqë ajo u martua me avokatin maqedonas Serjoza Markov dhe shumë më të vjetër se ajo.

Muaj më parë bashkëshorti saj ka bërë një ndryshim duke mbjellë flokët, të cilin sonte Adelina e ka postuar në instagram ku vërehet dukshëm se sa mirë duket me flokët e mbjellura.

Ndryshe, ajo dhe Serjoza janë prindër të një djali.

(Kosova Sot Online)