Ky është ndryshimi i madh i Engjëllusha Salihut, mezi njihet

  • G.G /
  • 14 nëntor 2021 - 11:01
Ky është ndryshimi i madh i Engjëllusha Salihut, mezi njihet

Engjellusha Salihu është këngëtarja e mirënjohur kosovare me shumë këngë e videoklipe të pëlqyera.

Ajo, ja ka dalë të ndërtoj karrierë të sukseshme edhe falë natyrës së saj të çiltër e të ëmbël.

Engji, është një nga këngëtaret që e shohim më shpesh në televizion duke dhënë intervista dhe duke folur për vetën e karrieren e saj.

Ajo, ka edhe një blog ku tregon për vetën dhe jetën e saj dhe së fundi ndryshimin në flokë që po i rri shumë mirë.

(Kosova Sot Online)