Naimi tregon vendin më të çuditshëm ku ka kryer marëdhënie me Mihrijen

  • G.G /
  • 14 November 2021 - 14:17
Naimi tregon vendin më të çuditshëm ku ka kryer marëdhënie me Mihrijen

Naim Abazi e Mihrije Braha njihen si njëri nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar.

Ata njihen edhe për çiltërsinë e tyre, të cilët flasin pa dorëza e më shumë pozitivitet.

Mbrëmë ishin të ftuar në “Për’puthen Prime”, duke u sfiduar me disa pyetje për njëri-tjetrin.

Mihrija iu drejtua me pyetjen:

Cili është vendi më i çuditshëm ku kemi bërë se.ks?

Naimi nuk hezitoi të përgjigjej dhe tha ‘në makinë’, duke shkaktuar të qeshura në studio.

(Kosova Sot Online)