Ish-kunatat e famshme bëhen bashkë për një projekt- zbulohen detaje të reja

  • G.G /
  • 15 November 2021 - 11:43
Ish-kunatat e famshme bëhen bashkë për një projekt- zbulohen detaje të reja

“Festivali i Këngës” tashmë ka shpallur listën e këngëve të pranuara në festival si dhe po mësohen të tjera rreth festivalit që përcakton edhe përfaqësuesin e shqipërisë në “Eurosong”.

Thashethemet se Ardit Gjebrea do të jetë organizatori dhe prezantuese me të do te jenë Jonida Maliqi dhe Bora Zemani, dolën të sakta.

Jane zbuluar dhe emrat e moderatorëve dhe krah Arditit janë edhe Bora me Jonidën.

Kësaj treshe do i bashkohen edhe Kelvi Kadilli dhe Isli Islami.

E njëjta media, shkruan se nata e parë e festivalit do të prezantohet nga Jonida, Bora, Kelvi dhe Isli.

Ndërkohë, nata finale do të prezantohet nga Ardit Gjebrea.

Borën dhe Jonidën i kemi parë edhe më herët bashkë, në një program stilistësh, ku Bora ishte prezantuese e Jonida në juri.

Dyshja, dikur ishin edhe ish-kunata, pasi Joida ishte ne lidhje me Romeo Veshajn, ndërsa Bora me Donaldin.

(Kosova Sot Online)