Kaq romantik Ermali? Kështu e pret Arianën në shtëpi

  • G.G /
  • 17 November 2021 - 11:50
Kaq romantik Ermali? Kështu e pret Arianën në shtëpi

Ariana Fejzullahu është njëra ndër personazhet më të komentuara.

Ajo bashkë me bashkëshortin e saj Ermalin janë çifti më i përfolur dhe më i dashur i show bizit shqiptar.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një foto që ka postuar Ariana ku shihet me një tufë trëndafilash të kuq.

A është kjo një befasi nga Ermali, kjo ende nuk dihet. 

(Kosova Sot Online)