Tha se Allahu ndonjëherë është i zënë, këngëtaren shqiptare e bëjnë për ‘pesë pare’

  • G.G /
  • 18 November 2021 - 11:57
Tha se Allahu ndonjëherë është i zënë, këngëtaren shqiptare e bëjnë për ‘pesë pare’

Besa Kokëdhimba është një nga këngëtaret që më së shumti komenton fenomenet e ndodhitë në Shqipëri.

Ajo së fundmi komentoi vrasjen e 8 vjeçarit në Fier dhe në një koment që la, ajo tha një fjalë që i aktivizoi ndjekësit, shkruan Syri Kosova.

“Allahu ndonjëherë është i zënë e vonon, duhet të veprojmë vet” tha Besa dhe më këtë që tha nxiti ndjekësit që t’i kërkojnë të reflektojnë në përzgjedhjen e fjalëve pasi, Zoti s’është i zënë kurrë.

Ja komentet:

(Kosova Sot Online)