U konfirmua! Kim Kardashian dhe Pete Davidson janë në një lidhje

  • G.G /
  • 19 nëntor 2021 - 10:22
U konfirmua! Kim Kardashian dhe Pete Davidson janë në një lidhje

‘Page Six’ ka mësuar ekskluzivisht se Kim dhe Pete janë zyrtarisht bashkë.

Lajmi për romancën e tyre vjen pas disa takimeve në vendlindjen e Davidson, New York City dhe vendlindjen e Kardashian në Los Angeles.

Pete së fundi udhëtoi në Kaliforni për ditëlindjen e tij të martën dhe kaloi kohë me Flavor Flav në rezidencën e nënës së Kim, Kris Jenner, Palm Springs.

Kardashian dhe Davidson u panë për herë të parë duke u kapur për dore në një xhiro në Knott’s Scary Farm në Kaliforninë Jugore më 29 tetor, menjëherë pas koncertit të saj “SNL” – ku dyshja ndanë një puthje gjatë një sketch-i.

Page Six zbuloi se aktori i “Big Time Adolescence” më pas pati një darkë private në në Staten Island, ku ata mundën të shijonin një darkë romantike.

Ndërsa Kim është e zënë me Davidson, ish- burri i saj, Kanye West, ka qenë në lidhje me modelen Vinetria.

Romanca e West dhe Vinetria dukej se mori një kthesë më serioze kur reperi, 44 vjeç, dhe bukuroshja infliuencer, 22 vjeç, morën pjesë në eventin e tyre të parë publik së bashku: ndeshjen debutuese të basketbollit të Donda Academy në Minneapolis.

“Ai e bën atë të ndihet mirë dhe ajo është e emocionuar për të parë se çfarë ndodh”, zbuloi burimi i brendshëm per US Weekly.

(Kosova Sot Online)