Fansat të bindur se ky varg i Loredanës në këngën me Don Xhonin është përgjigje ndaj Mozzik!

  • G.G /
  • 19 November 2021 - 16:49
Fansat të bindur se ky varg i Loredanës në këngën me Don Xhonin është përgjigje ndaj Mozzik!

Loredana ka pak ditë që ka publikuar projektin e saj më të ri në bashkëpunim me reperin Don Xhon.

“Gjuj për to” rezultoi shumë suksesshëm dhe kënga ka arritur një numër të madh klikimesh në kanalin Youtube.

E fansat si gjithmonë të vëmendshëm ndaj çdo detaji së fundmi po flasin se një pjesë e këngës është përgjigje e Lorit për Mozzik.

E gjuj një plumb për ty o bejb” sipas ndjekësve është përgjigje e vargut të Mozzik: "Nuk ia blej alltinë(armën) se s’dihet edhe vranë'.

Këtë pjesë reperi e thotë te kënga Madonna e publikuar verën 2020.

(Kosova Sot Online)