Capital T duket krejt ndryshe me këtë stil

  • 20 November 2021 - 13:01
Capital T duket krejt ndryshe me këtë stil

Capital T, këngëtari shumë i dashur dhe i kërkuar në tregun muzikor shqiptar, është mjaft aktiv në muzikë po ashtu edhe në rrjete sociale, shkruan "Kosova Sot Online".

Së fundi, ai ka pozuar me një stil pak më ndryshe, me një kapel në kokë, ku duket unik.

Capital T është shumë aktiv me projekte muzikore, ku ka sjellur shumë hite.

Këngët e artistit arrijnë të bëhen menjëherë hite dhe shumë të pëlqyera nga publiku.

(Kosova Sot Online)