Kim Kardashian tregon linjat me fustan të zi

  • A.P /
  • 22 nëntor 2021 - 15:00
Kim Kardashian tregon linjat me fustan të zi

Kim Kardashian ka shijuar një natë në Nobu në West Hollywood mbrëmjen e së shtunës, ku tregoi kthesat e saj të famshme.

Ylli i realitetit miliarder 41-vjeçar u fotografua duke darkuar me një rreth A-listers duke përfshirë Demi Moore, vajzën e saj Rumer Willis, Kim Jones të Fendi dhe modelen Amber Valletta.

Dalja e darkës shënon herën e parë që Kim është parë që kur ajo konfirmoi lidhjen e saj romantike me qesharakin e SNL, Pete Davidson në fotot e mbajtura me dorë të marra ekskluzivisht nga DailyMail.com

Për mbrëmjen Kim veshi një fustan të zi të hollë me çizme thike Balenciaga dhe doreza lëkure dramatike.

Manjati mahnitës i medias i mbajti flokët e saj të korbit drejt poshtë dhe i mbrojti sytë pas syzeve të diellit Balenciaga me një palë vathë deklaratë.

Në foto në darkën e saj ishte Demi, 59 vjeç, e cila kishte veshur xhinse dhe një pallto deve me çizme të ngjashme, ndërsa vajza e saj e madhe Rumer, 33 vjeçe, kishte veshur të bardha me një pardesy elegant ngjyrë bezhë.

Valletta – një modele e famshme e cila së fundmi mahniti për Mugler – u pa duke u ndjekur pas tyre me një kostum pantallonash të zezë elegant të modeluar nga Dior, të cilin e kombinoi me Nikes rozë dhe një çantë të gjelbër clutch.

Image

(Kosova Sot Online)