Valoni nis flirtimet e para me Beniadën, ja kërkesa që ai i bëri

  • E.K /
  • 24 nëntor 2021 - 14:42
Valoni nis flirtimet e para me Beniadën, ja kërkesa që ai i bëri

Gjatë mbrëmjes së djeshme shtëpisë më të famshme në Shqipëri ju bashkua edhe këngëtari i njohur Valon Shehu.

Gjatë klipit prezantuaes ai tha se në shtëpia mungon vendosmëria dhe burrëria gjithashtu shprehu hapur edhe pëlqimin për Beniada Nishanin.

Madje gjatë ditës së sotme ai ka nisur flirtimet e para me modelen, teksa të gjithë banorët ishin mbledhur bashkë.

Teksa Beniada i ka folur italisht ai është shprehur se nuk e flet atë gjuhë dhe se do të kishte dëshirë që ajo ta mësonte.

Pjesë nga biseda:

Valoni: Duhet me mësuar italisht, a do më mësosh, 1 orë në ditë italisht

Iliri: Vërtet nuk e di?

Valoni: Jo s’e di

Semi: Valon këndoje një këngë se nuk të ka dëgjuar Beniada

(Kosova Sot Online)