Në krahët e Albanit, Miriam sjell foton më të ëmbël

  • G.G /
  • 25 nëntor 2021 - 10:55
Në krahët e Albanit, Miriam sjell foton më të ëmbël

Alban Skenderaj dhe Miriam Cani janë nga ciftet më të pëlqyera të estrades.

Ata kanë sjellur edhe bashkëpunime muzikore që janë pëlqyer shumë.

Së fundmi kanë treguar se janë në përfundim të një projekti të ri.

E nga prapaskenat sollën një foto të ëmbël në krahët e njëri tjetrit.

(Kosova Sot Online)