Kështu pritet Fifi jashtë shtëpisë së Big Brother

  • A.P /
  • 25 nëntor 2021 - 18:01
Kështu pritet Fifi jashtë shtëpisë së Big Brother

Fifi sot është larguar nga shtëpia e Big Brother VIP.

Këngëtarja nga Kosova tha se ka marrë vendim të largohet pasi dëshiron të merret me veten dhe qëndrimi mbyllur në shtëpi nuk po i bën mirë.

Jashtë shtëpisë e ka pritur miku i saj Ardit Cuni dhe Paloma, të dy ish banorë të Big Brother Vip.

Image

(Kosova Sot Online)