Ermal Fejzullahu ft. Yll Limani publikojnë këngën 'As 1 minut'

  • A.P /
  • 25 nëntor 2021 - 21:48
Ermal Fejzullahu ft. Yll Limani publikojnë këngën 'As 1 minut'

Dy këngëtarët e njohur të estradës Ermal Fejzullahu dhe Yll Limani kanë publikuar duetin e paralajmëruar ditë më parë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"As 1 minut", mban titullin kënga e cila për herë i bashkon dyshen në  një projekt muzikor.

Se sa do arrin të pëlqehet nga publiku mbetet për tu parë.

Premierë: Ermal Fejzullahu ft. Yll Limani me këngën 'As 1 minut'.

(Kosova Sot Online)