Miriami dhe Albani sjellin 'Zemër përmbi zemër'

  • A.P /
  • 25 nëntor 2021 - 22:44
Miriami dhe Albani sjellin 'Zemër përmbi zemër'

Miriam Cani ka 10 muaj pa publikuar asnjë projekt muzikor, ndërsa Alban Skenderaj ka 4 muaj nga publikimi i fundit.

Çifti paska qenë duke finalizuar projektin e përbashkët që sapo u lansua.

“Zemër përmbi zemër”, quhet bashkëpunimi mes çiftit të njohur të estradës shqiptare.


(Kosova Sot Online)