Kim Kardashian është tashmë në TikTok dhe nuk ka ndër mend t’i ndalë postimet

  • G.G /
  • 26 November 2021 - 12:27
Kim Kardashian është tashmë në TikTok dhe nuk ka ndër mend t’i ndalë postimet

Kim Kardashian dhe vajza e saj tetë vjeçare North West hapën një llogari të përbashkët në TikTok duke postuar 14 video në vetëm 12 orë në Ditën e Falënderimeve.

Dyshja e filloi zbavitjen e tyre të postimeve duke ndarë pamjet nga ‘dita e tyre spa’, ku u shfaqën duke përdorur Kylie Cosmetics dhe sinkronizimin e buzëve me hitin Need To Know të Doja Cat.

Vetëm pak orë më vonë, ata ngarkuan klipe të dekorit të tyre të Ditës së Falenderimeve, që përfshinte kunguj, gjethe të vjeshtës dhe tullumbace.

Llogaria e tyre, KimAndNorth, ka 45,600 ndjekës dhe tashmë ka fituar 132,400 pëlqime në videot e tyre.

Veprimi më i fundit i Kim vjen vetëm një ditë pasi Kanye West tha se Zoti do t’i bashkojë ata. W

est foli për martesën e tij teksa u shfaq në Misionin e Los Anxhelosit për të ofruar 1000 vakte në Skid Roë përpara festës së Falenderimeve.

“Rrëfimi që Zoti dëshiron është të shohë se ne mund të shpaguajmë në të gjitha këto marrëdhënie. Ne kemi bërë gabime. Unë kam bërë gabime. Kam bërë publikisht gjëra që nuk ishin të pranueshme si bashkëshort, por tani sot, për çfarëdo arsye – nuk e dija se do të isha përballë këtij mikrofoni – por jam këtu për të ndryshuar”, tha fituesi i Grammy-t.

Kanye foli për statusin e lidhjes pasi romanca e re e Kardashian me Pete Davidson vazhdon të jetë titujt kryesorë.

(Kosova Sot Online)