Luana Vjollca ndan fotot e veçanta me Marget dhe Marinën

  • G.G /
  • 26 nëntor 2021 - 13:42
Luana Vjollca ndan fotot e veçanta me Marget dhe Marinën

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ata kanë vendosur që vajzën ta quajnë Marget, një bashkim i emrave të të dyve.

Fotot e para të Marget i shpërndanë prindërit e saj, por që s’kanë munguar as postimet nga tezja, Luana Vjollca.

Ajo ka ndarë disa foto në Instastory, ku Marget i prek dorën e po ashtu ka ndarë foto me Marinën duke i mbajtur dorën.

Luana reagoi menjëherë pasi Marina u bë nënën, në një postim ku shkruante:

“Ndjesia më e mirë në botë.”

Marina dhe Getoari ndan dje emrin e vajzës së tyre, në një postim me foton të dorës së Marget që qëndronte në duart e tyre.

“Faleminderit Zotit qe na bekoi me nje engjell si ti, Jeta jone. MARGET SELIMI
24/11/2021”, shkruanin ata në një postim që e kishin ndarë të dy.

(Kosova Sot Online)