Më i lumtur se kurrë Vali feston ditëlindjen pranë Uliksit dhe Adelines

  • A.P /
  • 26 nëntor 2021 - 18:27
Më i lumtur se kurrë Vali feston ditëlindjen pranë Uliksit dhe Adelines

Padyshim se ata janë çifti më i dashur për publikun, që reflektojnë pozitivitet e dashuri në çdo fotografi, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Fjala është për Mbretëreshën e muzikës shqipe Adelina Ismailin dhe bashkëshortin e saj Val Krasniqin, i cili pikërisht sot feston ditëlindjen më i lumtur se kurrë pranë Uliksit dhe Adelines.

Përmes një fotografie të postuar, në llogarinë e tij sociale, Vali ka shkruar: Faliminderit për urimet tuaja, 4shi dul përpara.

Image

(Kosova Sot Online)