'Pas heshtjes sime' kënga më e re nga Lumnije Menxhiqi

  • A.P /
  • 26 nëntor 2021 - 18:00
'Pas heshtjes sime' kënga më e re nga Lumnije Menxhiqi

Këngëtarja e njohur Lumnije Menxhiqi - Shehu ka publikuar projektin më të ri muzikor, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Pas heshtjes sime" - mban titullin kënga më e re e realizuar edhe me videoklip dhe si përherë me interpretim të shkëlqyer, ashtu siç dinë vetëm Lumja.

Premierë: "Ishe ti" nga Lumnije Menxhiqi - Shehu.

Dëgjim të këndshëm...

(Kosova Sot Online)