Victoria ka një kritikë për David Beckham

  • A.P /
  • 30 nëntor 2021 - 21:00
Victoria ka një kritikë për David Beckham

David dhe Victoria Beckham ndihmuan vajzën e tyre “Harper”, 10 vjeç, të mbledhë para për “Filozoikos Dog Rescue” me një shitje bamirësie të enjten.

Çifti i famshëm, respektivisht 47 dhe 46 vjeç, u panë duke qëndruar në stallën e përpiluar me dashuri të vajzës pranë shtëpisë së tyre në Londrën Perëndimore, megjithatë Victoria nuk mundi t’i rezistonte ngacmimit të sportistit kur e kapi atë duke gërvishtur mallrat e pashitura të Harper.

Pasi treguan anën e tyre bamirëse, çifti vendosi të shkonin në palestër së bashku, ku David shkrepi një imazh të çuditshëm të pjesës së poshtme të gruas së tij, të cilën ajo vazhdoi ta ndante dhe gjithashtu e lavdëroi atë për “gjithmonë duke marrë këndet më të mira”.

Image

(Kosova Sot Online)