Luana Vjollca uron 28 nëntorin: Ndihem burrneshë

  • A.P /
  • 28 nëntor 2021 - 21:49
Luana Vjollca uron 28 nëntorin: Ndihem burrneshë

Këngëtarja, Luana Vjollca ka uruar për festën e flamurit me veshje kombëtare.

Vjollca ka postuar disa fotografi, ku shihet me veshje kombëtare dhe një plis në kokë.

“Ndihem burrneshë që i përkas kësaj toke”, ka shkruar Luana Vjollca.

Image

(Kosova Sot Online)