Kaq shumë është dobësuar Greta Koçi, menzi njihet

  • G.G /
  • 29 nëntor 2021 - 11:33
Kaq shumë është dobësuar Greta Koçi, menzi njihet

Greta Koçi është këngëtarja shqiptare e cila merr vëmendje me imazhet që ajo publikon.

Së fundi ka postuar disa imazhe ku vërehet një detajë.

Greta është dobësuar aq shumë sa menzi vërehet që është ajo. Greta është njëra ndër këngëtaret më të bukura shqiptare natyrale.

Ajo gjithashtu nuk njihet që ka marrur famë me skandale dhe thashetheme.

(Kosova Sot Online)