Flakës për pak i del 'zogu' nga fustani

  • G.G /
  • 29 November 2021 - 12:45
Flakës për pak i del 'zogu' nga fustani

Flaka Krelani është bërë e njohur për publikun për këngët e saj të cilat ajo i ka nxjerrur në treg vite më parë,

Por ajo sot ende merr vëmendje edhe pse është distancuar pak nga muzika.

Flaka merr vëmendje me imazhet që ajo publikon në Instagram dhe që shumë shpesh ato imazhe dinë të jenë provokative.

Kështu cilësohen edhe imazhet e fundit. Ajo ka postuar disa storie ku shihet e veshur me një fustan të zi, ku i dalin pothuajse të gjitha në pah. Flaka kësaj radhe ka treguar më shumë se sa duhet.

Flaka është motra e Qeqa Krelanit, gazetare e sportit, e cila gjithashtu merr vëmendje dhe komentohet shumë.

(Kosova Sot Online)