Ganimete Jashanica & Nexhmi Mehmeti publikojnë këngën 'Ka po shkon moj zanë'

  • A.P /
  • 03 dhjetor 2021 - 18:00
Ganimete Jashanica & Nexhmi Mehmeti publikojnë këngën 'Ka po shkon moj zanë'

Në prag të festave të fundvitit, dy këngëtarët e njohur të muzikës popullore Ganimete Jashanica dhe Nexhmi Mehmeti, kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Ka po shkon moj zanë", mban titullin kënga më e re në duet nga Ganja dhe Nexhi, si përherë e sjellur me një interpretim mbreslënës.

Dëgjim të këndshëm...

(Kosova Sot Online)