Nesër publikohen episodet e fundit të serialit ‘La Casa de papel’

  • A.P /
  • 02 dhjetor 2021 - 16:26
Nesër publikohen episodet e fundit të serialit ‘La Casa de papel’

Janë bërë katër vite pas publikimit të serialit të njohur, ‘La Casa de papel’. Sezoni i pestë pjesa e dytë do të publikohet nesër (e premte, 3 dhjetor).

Për gjithë fansat e flaktë të serialit, ky do të jetë fundi i një eksperiencë të jashtëzakonshme.

‘La Casa de papel’, është një prej serialeve më të ndjekur të të gjitha kohërave në Netflix.

Pesë episodet e para të sezonit të 5-të u publikuan me 3 shtator të këtij viti, dhe më 3 dhjetor do të publikohen 5 episodet e fundit.

Në sezonin e 5 në pjesën e dytë aktorët më shumë kanë luajtur me emocione dhe më me pak aksion.

(Kosova Sot Online)