Ambrosio tregon shumë në paraqitjen e fundit

  • A.P /
  • 02 December 2021 - 21:39
Ambrosio tregon shumë në paraqitjen e fundit

Alessandra Ambrosio ka treguar më shumë se duhet gjoksin në një triko të shkurtër derisa ka bërë një fotosesion të nxehtë për një libër të re të tavolinës së kafesë

Alessandra Ambrosio është dukur e mahnitshme në një triko të shkurtër e ku ka modeluar për të bërë reklamën e një kompanie të tavolinave të kafesë.

Ylli 40 vjeçar ka shfaqur trupin e saj të tonifikuar derisa mban duart lart dhe shfaq gjoksin e saj dhe belin e hollë.

Kjo është një paraqitje tipike për një modele si Ambrosio. 

Image

(Kosova Sot Online)