Bora Zemani sonte përballet me Donaldin dhe Beatrixin në Big Brother

  • A.P /
  • 03 dhjetor 2021 - 18:05
Bora Zemani sonte përballet me Donaldin dhe Beatrixin në Big Brother

Bora Zemani do të përballet me Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj. Moderatorja do të hyjë mbrëmjen e sotme në shtëpinë e “Big Brother VIP” për të diskutuar mbi temën e shumë diskutuar të ditëve të fundit, trekëndëshin Bora-Donald-Beatrix.

Zemani pritet t’i kthejë dhe varësen që Donaldi i dhuroi pak javë më parë me rastin e 3 vjetorit të njohjes së tyre.

Kujtojmë që Donaldi është kritikuar shumë për faktin se e ka lënë pezull raportin me Borën ndërsa Beatrix që ka ndërhyrë mes tyre.

Image

(Kosova Sot Online)