Beatrixa e shqetësuar: S’di çka thonë jashtë

  • A.P /
  • 03 dhjetor 2021 - 19:09
Beatrixa e shqetësuar: S’di çka thonë jashtë

Ka disa ditë që Beatrix po shprehet e shqetësuar për marrëdhënien e saj me Donaldin, duke ditur historinë që ky i fundit ka pasur me Bora Zemanin.

Pas disa ditësh duke thënë se ndihet në siklet për krejt këtë ngjarje, Beatrix sot është shfaqur e shqetësuar edhe për komentet që bëhen në rrjete sociale, duke ditur se ka qenë vetë ajo e cila ka përkrahur çiftin Bora-Donald.

Image

“Nuk e di çka mund të thonë jashtë. Ka njerëz që e shohin ndryshe, shkrujnë ndryshe, se edhe situata qysh ka qenë. Unë vetë i kam mbështetur kur kam qenë jashtë të dy, më kanë pëlqyer. Se di, s’kam bërë kurrë asgjë, që t’i afrohem ose ta ngacmoj”, tha Beatrix në një bisedë me Arjolën

Puthja e parë mes Donaldit dhe Beatrixit në shtëpinë e Big Brother VIP ka ndodhur dje.

Pak ditë pasi shprehën pëlqimin për njëri-tjetrit, nuk ka vonuar dhe tanimë ata kanë shkëmbyer puthjen e parë në buzë.

Derisa ishin në dhomën e gjumit, të shtrirë te krevati i Donaldit, ai e puth atë në buzë.


(Kosova Sot Online)